Вівторок, 19 Березня 2024, 09:31

Інформатика [21]
"Вчитель інформатики одночасно є (на суспільних, звичайно, засадах) і інженером з ремонту комп'ютерів, і проектувальником мереж, і відповідальним за безперебійне функціонування Windows та Microsoft Office у масштабі всієї школи, так ще й антивірусним доктором і єдиним у полі воїном з комп'ютериними гравцями і малолітніми хакерами"
Образотворче мистецтво [2]
Все для учнів та вчителів
Українська мова [12]
Все для учнів і вчителів з української мови
Початкова школа [5]
Матеріали початкової школи. Розробки уроків. 1-4 класи

Головна » Файли » Шкільні предмети » Образотворче мистецтво

У категорії матеріалів: 2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
ТЕМА. ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА Пейзаж Мета: ознайомлювати учнів з історією розвитку пейзажного жанру жи¬вопису; формувати в дітей уміння сприймати твори образотворчого мистецтва; продовжувати формувати вміння аналізувати, узагаль¬нювати; навчати міркувати, стимулювати розвиток допитливості; виховувати в учнів естетичну культуру; культуру поведінки, увагу.
Образотворче мистецтво | Переглядів: 4669 | Завантажень: 0 | Додав: school-6 | Дата: 15 Грудня 2009 | Коментарі (0)

ТЕМА. ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА Натюрморт Мета: продовжувати закріплювати знання учнів про живопис і один із його жанрів — натюрморт; навчати малювати в жанрі натюр¬морту; продовжувати формувати в дітей уміння аналізувати при¬родні форми; виховувати в учнів уважність; навчати міркувати, стимулювати розвиток допитливості.
Образотворче мистецтво | Переглядів: 5754 | Завантажень: 0 | Додав: school-6 | Дата: 15 Грудня 2009 | Коментарі (0)