Вівторок, 19 Березня 2024, 14:49

Історія школи

31 серпня 1988 року гостинно відкрила двері нова загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 .
В цей день будівельники , діти , педагогічний колектив , батьки разом святкували День народження новобудови , що облюбувала місце біля мальовничого парку в мікрорайоні , що носить старовинну назву «Хмільники», новобудови , що коштувала 3909048 крб., розрахованої на навчання 1568 учнів , мала 40 класів , з них – 31 кабінет.
 Прийняв у свої руки новий навчальний заклад педагогічний колектив:

Аксененко  Віра  Михайлівна

Шапошнікова  Людмила  Кирилівна

Швед  Олег  Іванович

Яковцева  Ольга  Миколаївна

Очолив школу  директор   Палійчук  Михайло Ілліч  із  заступниками:  з  навчально-виховної  роботи  Макашиною  Т.Ф., Пелех  Л.С., з виховної  роботи  Горшковою  Г.Г.  та  з  адміністративно-господарської  роботи  Табачуком  О.А.
Енергійний , сповнений бажання працювати , він був не лише мудрим керівником , досвідченим педагогом , саме він започаткував багато ідей , пропозицій , якими і сьогодні живе школа.

Перший навчальний рік,  перший випуск учнів   11 класу   і  перші срібні медалісти: Базаров Олександр, Косовський Едуард,  Огороднік Ірина, Сердюк Ірина, Сердюк Наталія, Діжурко Олена.

Школа набирає ритму бурхливого життя . Колектив згуртувався , з’явились спільні інтереси. В особі вчителів можна було побачити не лише мудрих педагогів , а й талановитих акторів ,співаків , танцюристів .

1989 рік. Перший учительський і учнівський хор під керівництвом Л.Гелюти .

1990 рік . Перший драматичний учительський театр під керівництвом Полянського Юрія Яковича .

4  вересня  1991  року  нестало  директора  школи  Палійчука  М.І.

У цьому році, приходить новий директор школи Таїсія Федосіївна Макашина порядком переведення з посади заступника директора .

В цей же час на посаду заступника з навчально-виховної роботи призначено Токаря В’ячеслава Сергійовича .

1992 рік . перша золота медалістка –Людмила Музика .

1994 рік. В цей рік народилося дві команди КВК – вчительська і учнівська , які ще протягом 5 років радували своїх уболівальників своїми жартами , виступами .

У  1995  році  відкрив  свої  двері  виховний  центр  «Світлиця».
Рік  важкий, напружений. Проте, жоден  з  вчителів  не залишив  в  цьому  році  школу. Кожного ранку разом з гомінливим струмочком дітвори прямували у школу і вчителі .

1998-1999  рр. в  школі, одній  із  перших  в  місті, оформлено  «Кімнату  прав  школяра».

2001-2002 н.р. розпочала  свою  роботу «Галерея  учнівської  творчості».

Починаючи з 2000 року вчительський колектив приймає участь у міському конкурсі «Вчитель року». Перші переможці серед них :

2000р. - Баковчук Ольга Василівна – учителька української мови та літератури .

2002 р. - Мошкіна Світлана Олександрівна  - вчитель історії та правознавства  .

2003 р. - Богданець Тамара Василівна – вчитель української мови та літератури.

2004 р. – Ляховчук  Валентина  Олександрівна – вчитель  математики.

2005 р. - Крук Ганна Василівна  - вчитель фізики .

У  2005  році  на  посаду  заступника  директора  з  навчально-виховної  роботи   призначено  Крук  Ганну  Василівну.

В 2008 році школі №6 виповнюється 20 років. Так мало і водночас багато . Мало , бо для   історії 20 – це  не  дата; багато, бо за ці 20 років пролунало більше 60 тисяч дзвінків, випущено 1357 одинадцятикласників, проведено  більше 30 тисяч уроків .

Нині школа нараховує 84 вчителі , з них : 35 -   вчителів вищої категорії; 20 –    І – категорії; 5       ІІ – категорії; 24 –    спеціалісти; 6       вчителів – методистів; 8       старших вчителів; 9   -    «Відмінників освіти України».

Традиції  рідної  школи  примножують  наші  випускники  у  вищих  навчальних  закладах  України: Прудніков  Володимир (Юридична  академія  м. Київ), Крижовець  Наталія (Київський  політехнічний  інститут), Фідзіна  Тарас (Острозька  Академія), Мошкін  Володимир (Львівський  політехнічний  університет), Бліхар  Роман (Львівський  державний  університет ім. І.Франка). Продовжують  традиції  педагогічного колективу  і  традиції  педагогічних  родинних  династій  випускники  нашої  школи, що  обрали  педагогічну  професію   Собчук  Світлана, Власюк  Інна, Панасюк  Світлана, Власюк  Ірина,  Бучек  Мирослава, Буркацька  Віта,  Іванова  Марія.

Гордиться  школа  і  своїми  учнями, що  стали  переможцями  ІІ  етапу  Всеукраїнської  олімпіади  з  базових  дисциплін: Гузь  Анжелою, Домшиною  Тетяною, Малярчук  Мариною, Міськевич  Наталією, Романюком  Романом. І  безумовно,  особлива  гордість  школи  - переможці  ІІІ  етапу Всеукраїнської  олімпіади  з  базових  дисциплін Гузь  Анжела, Домшина Тетяна, Руда  Юлія.

Красуються  біля  школи  зелені  ялини, опускають свої  віти  плакучі  верби, гордовито  похитують  кронами  красені-каштани. А  поруч  тягнуться  до  неба  стрункі  туї. І  ось  у 2008  році виповнилось  20  років,   як  вони  гостинно  1  вересня  зустрічають  наших  вихованців.
«  Березень 2024  »