Субота, 20 Квітня 2024, 07:40

Головна » 2010 » Листопад » 10 » Тиждень правових знань
Тиждень правових знань

Кожен вчитель прагне допомогти своїм учням стати мудрими, освіченими, творчими , а саме головне відповідальними людьми. Проте все частіше і все раніше сучасні підлітки стикаються з проблемами, які у своїх проявах ставлять під загрозу саме їхнє життя.

Тому ми, дорослі, все частіше звертаємо увагу на правове виховання своїх учнів . З цією метою в Дубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшов тиждень правових знань, який активізував увагу учнів до своїх прав та обов’язків .

Так, для молодших школярів соціальний педагог Михнюк Л.О. провела «Правову абетку» з переглядом анімаційних фільмів на дану тематику, психолог школи Федорук Н.О. провела анкетування учнів середньої ланки «Я і мої права». Класні керівники порушили цю тему на годинах спілкування та виховних годинах.

А підсумком Тижня правових знань став турнір правознавців, який підготувала і провела вчитель історії та правознавства Мошкіна С.О. Дві команди десятикласників змагалися у знаннях законів громадянина України, відповідали на складні питання з правознавства, шукали вихід з різних правових ситуацій.

Потрібно сказати, що з особливими труднощами нашим командам не довелося стикатися, і різниця у результаті турніру склала лише 1 бал. Переміг 10-Б клас .

Хотілося б , щоб наші учні використовували ці знання у своєму майбутньому житті, а головне ніколи не стикалися з неприємними протиправними ситуаціями.

1. План

проведення тижня історії і права  в Дубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

1.                 Огляди новин, виховні години, бесіди, зустрічі, екскурсії спрямовані на підвищення правової культури учнів .

18 - 25.10.2010 року

Класні керівники , вчителі історії

2.         Тематичний урок : «Що означає бути громадянином держави»

22.10.2010 року ,  9 класи

Мошкіна С.О.

3.         Конкурс юних правознавців «Чи знаєш ти право»

22.10.2010 року  , 9-10 класи

4.         «Профілактика правопорушень» - зустріч з представниками правоохоронних органів

21.10.2010 року

5.         «Здоров’я дитини – найвища цінність » , «Ні – шкідливим звичкам» - відкрита розмова

19.10.2010 року , 8-В клас

Мошкіна С.О.

6.         Година спілкування : «Мої права та обов’язки».

18.10.2010 року, 6 класи ,

класні керівники

7.         Огляд новин : «24 жовтня – день ООН»

10-11 класи

8.         Конкурс тематичних рефератів і кросвордів з історії і правознавства

9-11 класи, вчителі історії

9.         Книжкова виставка : «Є така держава - Україна»

10 .     Виховна година «УПА на Рівненщині»

Хоміцький П.М.

11.      Правова  освіта : «Школа прав дитини»

19.10.2010 року , 4 класи, класоводи

12.      Анкета «Який я ?»

7 класи , психолог

13.      Етична дискусія «Чому ми прагнемо самовдосконалення»

6 класи, 19.10.2010 року , Дем’янчук О.М.

14.      Конкурс дитячого малюнка «Світ – це я»

5 класи, Дем’янчук О.М.

15.      Екскурсії учнів в Дубенський замок

Протягом тижня,

класні керівники

Історичний календар

1. 1.      Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності  (17.10.2010 року)

2.      1520 р. Фернанд Магеллан відкрив і пройшов протоку між Атлантичним і Тихим океаном (21.10.2010 року)

3.      1545р. українські козаки, вийшовши в море на 32 човнах-чайках, підійшли до турецької фортеці Очаків і захопили їх (23.10.2010 року)

4.      День Організації Об’єднаних націй

5.      Міжнародний день боротьби жінок за мир.

Переглядів: 2151 | Додав: school-6 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2010  »