П'ятниця, 29 Березня 2024, 15:11

Головна » 2011 » Березень » 31 » Калейдоскоп шкільних подій
Калейдоскоп шкільних подій
Тиждень мистецтва в ЗОШ № 6 розпочався святом «Музика моєї родини» на якому учні 6-Б та В класів поділились враженями , яку музику люблять в їхніх родинах. На святі лунали пісні у виконанні ансамблю учнів 6-В класу , а учні 6-Б класу підготували розповіді про музику, по її різнобарви, музичні традиції. А Савчук Олександр прочитав власний твір про музичні уподобання та традиції своєї родини.А ще змагались у цікавих конкурсах на краще знання українських пісень, композиторів, музичних термінів. П’ятикласники підготували свято для хлопчиків. На обличчях дівчат були посмішки, спостерігалось хвилювання , адже вони хотіли вразити своєю неповторністю і чарівністю хлопчиків свого класу. Дівчатка підготували багато цікавих конкурсів, адже на святі були присутні не лише учні, а й їхні батьки. Програма розпочалася із привітання класного керівника 5-Б класу Анжеліки Олександрівни. Вона запропонувала провести свято у конкурсах-змаганнях. Тут перемагали сильніші, кмітливіші,уважніші, спритніші. Особливо цікаво пройшов конкурс «Черговий кухар», де кожен з учасників показував свої кулінарні здібності. Час пролетів швидко і дітвора не хотіла, щоб свято закінчувалось. Кожен з хлопчиків-переможців отримав звання «Найсильнішого». А батьки не лише спостерігали за дійством, вони приготували смачні дарунки, були членами журі. А закінчився тиждень святом «Я візьму той рушник». В цей день кабінет 8-А класу був прикрашений таким розмаїттям українських рушників , що розбігались очі; квіти, геометричні візерунки, птахи, виноград - так і посміхались з вишивок, що заполонили весь простір. Це надзвичайне мистецтво українок, так укладати нитку на полотні , щоб вона розповіла про смуток і радість , а ще мала таку незвичайну енергетику було приводом для розмов однокласників. Про рушники домоткані і вишивані , приурочені на святкові події і на щодень , вишиті руками мам, коханих, бабусь ішла мова на святі. А рушники із родин наших восьмикласників… Цікавою була сцена сватання зіграна Ненастєвим Леонідом , Гусарук Мар’яною , Королюком Назаром, Порицьким Миколою, Полєвою Галиною.Цікаві розповіді про рушники , їх роль у житті людини, підготували Рідченко Вікторія та Смоляр Сергій. Були і гості на цьому святі: вчителі та бабуся Порицького Миколи Дарина Михайлівна. На свято вона прийшла зі своїми рушниками, котрі вишила сама. А коли звучали пісні про український рушник у виконанні співаків, які все життя прожили у Канаді, багато хто із присутніх не міг стримати сльози. І слова вдячності від вчителів, що були присутні на святі стали найкращою нагородою для восьмикласників та їх класного керівника Корольчук Н.М.
Переглядів: 905 | Додав: school-6 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2011  »