П'ятниця, 26 Квітня 2024, 02:45

Робота з класними керівниками [11]
Класні керівники і завуч з виховної роботи школи
Робота з батьками [6]
Робота з батьками
Правова освіта [4]
Формування правової культури, виховання поваги до прав і свобод людини, поваги до державних символів; знання й дотримання в повсякденному житті і поведінці законів України , активна протидія до тих, хто порушує закон
Учнівське самоврядування [1]
Учнівське самоврядування має за мету – розвиток організаторських здібностей у вихованців, розширення діапазону діяльності дорослих та дітей – членів єдиного колективу, можливості їх співдружності, творчого пошуку, ініціативи.
Анкети [2]
Анкети для учнів і вчителів
Робота з учнями [5]
Загальне [6]
Виховна робота, мета, завдання, напрями, методи

Головна » Файли » Виховна робота » Робота з батьками

ЗАПОВІДІ ДЛЯ БАТЬКІВ
07 Червня 2010, 11:49

КРИНИЧКА БАТЬКІВСЬКОЇ МУДРОСТІ ЗАПОВІДІ ДЛЯ БАТЬКІВ

- Не чекайте, що ваша дитина буде такою, як ви.

-Не чекайте від дитини плати за все, що ви для неї зробили.

- Ви дали їй життя, як вона може віддячити вам? Вона дасть життя іншому, той — третьому, і це незворотний закон подяки.

- Не зганяйте на дитині свої образи, щоб на старість не їсти гіркий хліб. Бо що  посієш, те й пожнеш.

- Не ставтеся до проблем дитини зверхньо. Життя дане кожному, будьте  впевнені: дитині важко не менше, ніж вам, а може, і більше, оскільки в неї немає життєвого досвіду.

-Не принижуйте дитину!

-Не забувайте, що найважливіші зустрічі для кожної людини — це зустрічі  з  дітьми. Звертайте більше уваги на них — ми ніколи не можемо знати, кого  ми зустрічаємо в дитині.

- Не картайте себе, якщо не можете зробити чогось для своєї дитини. Картайте — якщо можете, але не робите. Пам'ятайте: для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено всього.

-Дитина — це не тиран, який заволодів усім вашим життям, і не тільки плід плоті й крові. Це та дорогоцінна чаша, яку життя дало вам на збереження й на розвиток творчого вогню. Це розкріпачена любов матері й батька, у  яких буде рости не «наша», «своя» дитина.

- Умійте любити чужу дитину. Ніколи не робіть й того, чого не хотіли б, що  робили вашій.

- Любіть свою дитину всякою — не талановитою, невезучою,-дорослою.

-   Спілкуючися з нею, радійте, тому що дитина – це  свято, яке  поки  що  з  вами.

Категорія: Робота з батьками | Додав: school-6
Переглядів: 1074 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.0/1