Субота, 20 Квітня 2024, 16:22

Інформатика [21]
"Вчитель інформатики одночасно є (на суспільних, звичайно, засадах) і інженером з ремонту комп'ютерів, і проектувальником мереж, і відповідальним за безперебійне функціонування Windows та Microsoft Office у масштабі всієї школи, так ще й антивірусним доктором і єдиним у полі воїном з комп'ютериними гравцями і малолітніми хакерами"
Образотворче мистецтво [2]
Все для учнів та вчителів
Українська мова [12]
Все для учнів і вчителів з української мови
Початкова школа [5]
Матеріали початкової школи. Розробки уроків. 1-4 класи

Головна » Файли » Шкільні предмети » Інформатика

«Поради» починаючим користувачам
02 Березня 2011, 10:39
«Поради» починаючим користувачам

1. Коли вмикаєш комп'ютер, не забудь вимкнути монітор.
2. Якщо ж ти вимикаєш комп'ютер, то роби це тільки при натисканні кнопки на системному блоці.
3. Якщо вчитель задав завдання тобі надрукувати текст на комп'ютері, то краще напиши від руки, так швидше.
4. Якщо ти хочеш занести на комп'ютері якісь дані за допомогою дискети, то спробуй, всунути дискету в Cd-Rom, флопік - це одне і теж.
5. Якщо у тебе не працює або просто не включається комп'ютер, то візьми молоток, а взагалі при роботі з комп'ютером у тебе завжди повинен бути молоток (кувалда).
6. Якщо ти сильно зголоднів, то з'їж пиріжок і випий кави за комп'ютером - це корисно.
7. Ніколи не користуйся безперебійним блоком живлення - він лише займає зайву енергію.
8. Завжди став ромашки біля комп'ютера - це допомагає від радіації (тільки, якщо ромашок буде штук 200).
9. При роботі з рідко-кристалічними моніторами завжди протирай монітор руками - так задумали розроблювачі.
10. Якщо хочеш зламати банківські рахунки в Інтернеті, то заходь зі свого комп'ютера або зі шкільного.
11. Якщо тобі набрид комп'ютер, то натисни Ctrl + Alt + Delete.
12. Якщо ти побачиш Папку Windows, то видаляй її швидше - це вірус.
13. Якщо на комп'ютері загориться червона лампочка - це означає, що у тебе в комп'ютері черв'як, то є великий черв'як, який вилізе і вкусить тебе.
14. У дитинстві ти, напевно, хотів працювати в міліції, в міліції знешкоджують бомби, а в комп'ютері аналогічно, розкривати системний блок, там будуть багато проводів, червоний, чорний, жовтий, просто попідрізуєш їх усі, тоді комп'ютер не вибухне.
15. Якщо хочеш стати просунутим юзером, то роби наступне: грай counetr-strike, star-craft, і ходи в комп'ютерні клуби, там немає радіації.
Категорія: Інформатика | Додав: school-6
Переглядів: 926 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0